top of page

Маніпула №1 Кавітація - це один із сучасних методів позбавлення від зайвих жирових відкладень.

Маніпула №2 RF-радіохвильовий ліфтинг –сучасна та технологічна методика з безопераційної підтяжки шкіри та боротьби з віковими змінами.

Маніпула №3 Вакуумний масаж стимулює лімфоток, і робить шкіру більш пружною, завдяки чому целюліт стає не таким помітним. Крім того, якщо масаж робиться регулярно, підшкірний жир починає розподілятися рівномірніше, без нерівностей, які і називаються целюлітом. Вакуумний масаж також стимулює розщеплення жирів, завдяки чому обсяг проблемних ділянок тіла – наприклад, стегон, поступово зменшується.

Маніпула №4 Лазерний ліполіз (лазерна ліпосакція) – це ще один популярний метод безопераційної ліпосакції. Лазер вже давно знайшов своє застосування в медицині, у тому числі й у хірургії, завдяки своїй ефективності та безпеці. Сьогодні лазерна ліпосакція є революційним методом корекції фігури. Вона дозволяє прибрати звисаючі складки жиру на боках, стегнах, животі, в області рук, а також в області підборіддя.

Маніпула №5 Фототерапія мікроструми: Фотони можуть використовуватися для покращення стану шкіри. Наприклад, червоне світло може сприяти збільшенню колагену та підвищенню тонусу шкіри, а синє світло може допомогти в боротьбі з акне та запаленнями. Мікроструми - це слабкі електричні струми, які можуть стимулювати м'язи та поліпшувати кровообіг в тканинах. Вони можуть використовуватися для розслаблення м'язів, зменшення болю та покращення тонусу.

Маніпула №5 "Холодний молот" кріомасаж, є технікою масажу, в якій використовуються холодні та охолоджуючі елементи або засоби для сприяння відновленню тіла та поліпшенню здоров'я. Основна ідея полягає в тому, що холод може мати ряд корисних фізіологічних ефектів на організм.

Маніпула №6 Трьох полярний RF

Маніпула №7 Чотири полярний RF

Маніпула №8 Шести полярний RF

Маніпула №9 Мікротоки

KIM 9

SKU: 364215375135191
₴50,000.00 Regular Price
₴39,000.00Sale Price
  • Оплата може здійснюватись по перерахунку, або готівкою.

    Товар можна також оплатити на пошті накладним платежем

bottom of page