top of page
sl_113020_38450_26 (1).jpg

Школа реабілітації "Експерт"
Курси масажу та реабілітації

Розклад навчань
Групові навчання та індивідуаньні навчання. Набір груп відбувається за декілька місяців, встигни зарезервувати місце для навчання. Індивідуальний формат навчання відбувається по домовленості за гнучким графіком
Липень 2024
Курс масажу (базовий) будні дні
Старт груп
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Пн-Пт - 3 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Вечірня група
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
  • Початок - 10.07.24
  • Час - 17:30-20:30
Курс масажу (базовий) вихідні
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Сб-Нд - 2 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Ранкова група
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
Старт груп
  • Початок - 20.07.24
  • Час - 10:00-13:00
Курс реабілітолог
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Сб-Нд - 2 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Вечірня група
Викладач: Карапінка Назар Михайлович
Старт груп
  • Початок - 08.07.24
  • Час - 17:30-20:00
Курс підвищення кваліфікації "Суха голка"
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Левицький Олег Павлович
Старт груп
  • Початок - 20.07.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс мануальна терапія
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Соломонко Андрій Олександрович
Старт груп
  • Початок - 27.07.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс кінезіотейпування
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Левицький Олег Павлович
Старт груп
  • Початок - 06.07.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс апаратна корекція фігури
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Старт груп
  • Початок - 06.07.24
  • Час - 10:00-20:00
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
Курси підвищення кваліфікації
  • 10 годин
  • Сертифікація міжнародного зразка
Старт груп
  • Початок - за домовленістю
  • Час - 10:00-20:00
Серпень 2024
Курс масажу (базовий) будні дні
Старт груп
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Пн-Пт - 3 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Вечірня група
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
  • Початок - 02.08.24
  • Час - 17:30-20:30
Курс масажу (базовий) вихідні
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Сб-Нд - 2 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Ранкова група
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
Старт груп
  • Початок - 24.08.24
  • Час - 10:00-13:00
Курс реабілітолог
  • 1 місяць навчань - 10 занять
  • Сб-Нд - 2 рази в тиждень
  • Сертифікація міжнародного зразка
  • Вечірня група
Викладач: Карапінка Назар Михайлович
Старт груп
  • Початок - 02.08.24
  • Час - 17:30-20:00
Курс підвищення кваліфікації "Суха голка"
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Левицький Олег Павлович
Старт груп
  • Початок - 24.08.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс мануальна терапія
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Соломонко Андрій Олександрович
Старт груп
  • Початок - 17.08.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс кінезіотейпування
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Викладач: Левицький Олег Павлович
Старт груп
  • Початок - 07.08.24
  • Час - 10:00-20:00
Курс апаратна корекція фігури
  • 10 годин
  • Субота
  • Сертифікація міжнародного зразка
Старт груп
  • Початок - 14.08.24
  • Час - 10:00-20:00
Викладач: Палчей Оксана Іванівна
Курси підвищення кваліфікації
  • 10 годин
  • Сертифікація міжнародного зразка
Старт груп
  • Початок - за домовленістю
  • Час - 10:00-20:00
bottom of page